Хімчистка

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Зараз відкрито

М'які меблі - це прикраса інтер'єру, проте їхня первісна чистота не може зберігатись вічно. На диванах людина проводить в середньому 25% свого життя, оббивка м'яких меблів постійно піддається забрудненню: на ній сидять, торкаються руками, можуть пролити напої, а побутовий пил легко проникає крізь текстиль, накопичуючись у м'якому наповнювачі. При цьому не у всіх диванах оббивку можливо зняти для повноцінного прання чи ретельного чищення. Єдиним ефективним рішенням у таких випадках - є професійна хімчистка меблів клінінговою компанією на виїзд.

Залежно від характеру і виду плям фахівці Чистокайф підбирають тип хімічного реагенту і його концентрацію. Всі використовувані чистячі матеріали не викликають алергії й роздратування, не порушують структури й цілісності тканини.

Хімчистка меблів у Чернівцях, Чистокайф
Хімчистка меблів у Чернівцях, Чистокайф

Хімчистка килимів та м'яких меблів виконується клінерами за допомогою спеціального обладнання. 

Професійна хімчистка на дому, за відгуками, є більш ефективною, ніж подібна робота, що проводиться самостійно. Хімчистка дивана за ціною може бути різною, залежно від розміру. Хімчистка килима також не має фіксованої вартості, оскільки важливий і характер забруднень. Якщо ви хочете отримувати хімчистку на дому недорого - не тягніть до останнього, і не намагайтеся вивести складні плями самостійно за допомогою дешевих і непрофесійних засобів з найближчого супермаркету, зверніться до професіоналів.

У Чистокайф здійснюється виїзд у квартиру або будинок у Чернівцях (виїжджаємо також у область за додаткову плату). Замовити професійну послугу можна, зателефонувавши по телефону, наш фахівець проведе консультації з усіх питань, що Вас цікавлять.

Звертайтеся, почистимо дивани, матраци, килими та м'які і шкіряні меблі у Чернівцях недорого - +380967074480!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео