Клінінг

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Зараз відкрито

Клінінг - це особливий підхід до прибирання, який полягає у використанні професійної, високоефективної миючої та чистячої техніки: підмітальних і підлогомийних машин, спеціальних пилососів для вологого і сухого прибирання, машин для шліфування і натирання підлог і ін. В роботі клінінгові компанії також застосовують професійні та безпечні засоби побутової хімії, які зазвичай відсутні в роздрібному продажі.

Клінінгова компанія #Чистокайф пропонує для клієнтів як прибирання приватних будинків або квартир, так і прибирання комерційних та офісних приміщень. Також компанія надає послуги прибирання після ремонту, миття вікон та вітрин.

Клінінг є найширшим спектром послуг з прибирання різних видів приміщень.

Клінгові послуги - прибирання квартир і офісів у Чернівцях, Чистокайф
Клінгові послуги - прибирання квартир і офісів у Чернівцях, Чистокайф

До клінінгових послуг, зокрема, відносяться:

  • регулярне, разове і генеральне прибирання;
  • миття вікон;
  • прибирання після ремонту, будівельних робіт;
  • хімчистка меблів, матраців, килимових покриттів;
  • миття дзеркал, вітрин та інші послуги.

Прибирання відбувається силами кваліфікованих, підготовлених співробітників. Це означає, що кожен співробітник клінінгової компанії, допущений до прибирання приміщення, пройшов спеціальну теоретичну і практичну підготовку. Підбирати засоби побутової хімії для кожного виду поверхні і типу забруднення, вміло поводитися зі збиральною технікою, правильно усувати різні види забруднення з усіх поверхонь, не пошкоджуючи їх, - все це вміють працівники клінінгової компанії Чистокайф.

Для кожного клієнта визначається необхідний перелік клінінгових послуг, які можуть надаватися комплексно або окремо. Прибирання за домовленістю із замовником проводиться в зручний для нього час. При довгостроковому співробітництві, для кожного клієнта складається оптимальний графік прибирання.

Щоб замовити клінінг у Чернівцях звертайтеся у компанію Чистокайф - +380967074480!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео